Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Aktulności

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do udanych. W bieżącym sezonie jego wartość osunęła się bowiem o ponad 2,5 tys. USD, co jest dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z pewnością nie jest asumptem do zabawy dla dużo osób. O ile spekulanci mogą zastosować ją do pomnożenia swojego majątku, o tyle w przypadku działalności górników idzie to łatwo w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najświeższych informacji wynika, że górnicy zrobili w najwyższym czasie samej z najszerszej sprzedaży swoich sposobów z powodu tego roku. W pracy pewno to wtedy oznaczać, że młodsze przedsiębiorstwa znalazły się na mierze rentowności (albo nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać
Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, że w najwyższym czasie określono sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w zderzeniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to dopiero niewielki ułamek, to uważając pod opiekę środki wyprzedawane przez górników, była owo druga największa taka transakcję w ostatnim roku.

O ile więksi górnicy z zasobniejszymi portfelami potrafią sobie pozwalać na budowanie własnej prac i zostanie krótszych okresów, o tyle mali mogą stać zmuszeni do rozwiązania, bądź przynajmniej zawieszenia własnej role, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów dochodzi do najszerszych pooli wydobywczych, i mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC poruszają się oni ulegać, zwiększając presję sprzedażową na placu.

Jeśli sytuacja na placu się nie poprawi i wartość BTC nagle nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może objawić się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w zysk którego dotrze do obniżenia o połowę nagrody za wydobyty blok.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments